30 Apr
A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.
25 Apr
A csontvázpreparálás rejtelmei és néhány (evolúciós) csonttani érdekesség címmel Albert Krisztián, a KLK-ÖKO HUNGARY Kft. környezetvédelmi szak- és ADR-biztonsági tanácsadó tart előadást a Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szervezésében.
25 Apr
A Debreceni Egyetem Tehetségtanácsa konferencia keretében mutatja be a Tehetség Program munkáját.
23 Apr
A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében A futballgazdaság alapjai, a futballszurkolók közgazdaságtana címmel Dénes Ferenc sportközgazdász, egyetemi oktató (BKE, TF, Corvinus, DE) korábbi sportügyekért felelős helyettes államtitkár tart előadást.